Dnia 13.04.2024r. zawodnicy Karkonoskiego Klubu Karate Shotokan uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików w Karate WKF.

W dniach 23 i 24.Marca .2024r na stawie Balaton – Staniszów odbyły się zawody Wędkarskie o ,,I Puchar Marzanny” który to składał się z dwóch jednodniowych Tur ;

W dniu 12.02.2024r. odbyły się IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w półfinale strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej w Pisarzowicach.

W minioną sobotę pięcioro zawodników Karkonoskiego Klubu Karate Shotokan brało udział w międzynarodowych zawodach karate WKF - Dresden Open.

W sobotę (16.12) w Lutyni zawodnicy Karkonoskiego Klubu Karate Shotokan uczestniczyli w Finale Dolnośląskim Igrzysk Dzieci, Młodzieży i Licealiada w Karate.

02 grudnia w nowoczesnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Grodzisku Mazowieckim odbył się II Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate. Organizatorem zawodów był UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki pod auspicjami Polskiej Unii Karate.

16-17 września w Karpaczu odbyła się V edycja międzynarodowego turnieju siatkarskiego Milanos Cup 2023 organizowany przez Stowarzyszenie Milanos z Miłkowa.

26 sierpnia 2023r. na placu przy „Lipkach” w Przesiece, odbyły się Amatorskie Mistrzostwa Przesieki w Petanque 2023.

Poznaliśmy zwycięzcę II turnieju oraz zdobywcę Pucharu Wójta Gminy Podgórzyn (najlepszą drużynę cyklu turniejów z Milanos).

I wakacyjny turniej siatkówki z Milanos za nami!