Komunikat Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Szanowni Państwo!
Z uwagi z aktualną sytuację sanitarno-epidemiologiczną w kraju, mając na względzie zdrowie zarówno Państwa, jak i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Podgórzynie, zwracamy się z prośbą o ograniczenie osobistych wizyt w GOPS w Podgórzynie do niezbędnego minimum.
Jeśli to możliwe, wszelkie sprawy niewymagające Państwa obecności, prosimy konsultować telefonicznie: dzwoniąc pod numer 75 76 21 129 oraz za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy kasy w GOPS
- poniedziałek od 12:00 do 14:00
- wtorek - piątek od 11:00 do 13:00

GOPS w Podgórzynie, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, zwraca się z prośbą do osób, które pobierają świadczenia pieniężne w kasie tutejszego Ośrodka o zakładanie kont bankowych.
Informujemy, że z uwagi na Państwa i nasze bezpieczeństwo od 1 kwietnia 2020r. świadczenia pieniężne w kasie Ośrodka nie będą wypłacane.

Komunikat Gminnej Biblioteki

Szanowni Państwo!
Z uwagi z aktualną sytuację sanitarno-epidemiologiczną w kraju, punkty biblioteczne w Gminie Podgórzyn zostają zamknięte do odwołania. Pracownicy będą wykonywać prace wewnętrzne. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dane kontaktowe dostępne są na stronie www.gbpmilko.vdl.pl

Komunikat Schroniska Młodzieżowego w Staniszowie

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13.03.2020r., w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, od 14.03.2020 r. do odwołania, Schronisko Młodzieżowe w Staniszowie nie przyjmuje gości. Szczegółowych informacji można uzyskać drogą telefoniczną (75 75 514 63; 603 592 423) lub mejlową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.