ZAWIADOMIENIE

KonsultacjePowiat2019Zarząd Powiatu Jeleniogórskiego ogłasza konsultacje społeczne w sprawie zmiany nazwy Powiatu Jeleniogórskiego na Powiat Karkonoski.

 1. PRZEDMIOT I TERMIN
  1. Przedmiotem konsultacji jest wyrażenie i poznanie opinii mieszkańców Powiatu Jeleniogórskiego w przedmiocie zmiany nazwy Powiatu Jeleniogórskiego na Powiat Karkonoski.
  2. Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są osoby, które ukończyły 16 rok życia mające miejsce zamieszkania na terenie Powiatu Jeleniogórskiego.
  3. Termin konsultacji: od dnia 4 listopada 2019 roku do dnia 7 stycznia 2020 roku.

 2. TRYB, ZASADY I FORMY UDZIAŁU
  1. Zawiadomienie zamieszczone jest na stronie internetowej Powiatu Jeleniogórskiego, w Biuletynie Informacji Publicznej, w lokalnych mediach, w mediach społecznościowych, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze, a także na tablicach ogłoszeń urzędów miast i gmin wchodzących w skład Powiatu Jeleniogórskiego.
  2. Formularz ankietowy dostępny jest na stronie internetowej Powiatu Jeleniogórskiego, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze, przy ul. Kochanowskiego 10, pok. nr 0.14 (parter) i przy ul. Podchorążych 15, pok. nr 1.
  3. Konsultacje polegają na wypełnieniu formularza zapytania ankietowego oraz wyrażeniu opinii w trakcie otwartych spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami Powiatu Jeleniogórskiego. Terminy oraz miejsca spotkań z przedstawicielami Powiatu Jeleniogórskiego podane zostaną do publicznej wiadomości odrębnym zawiadomieniem.
  4. Aby wziąć udział w konsultacjach należy wypełnić udostępniony formularz i dostarczyć go do Starostwa Powiatowego:
   1. elektronicznie (skan podpisanego formularza) na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ze wskazaniem w tytule „konsultacje społeczne w sprawie zmiany nazwy Powiatu Jeleniogórskiego”, lub
   2. elektronicznie za pośrednictwem platformy ePUAP na skrzynkę odbiorczą Starostwa Powiatowego, lub
   3. elektronicznie poprzez udostępnioną online na stronie internetowej Powiatu ankietę elektroniczną, lub
   4. osobiście do siedziby Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze przy ul. Kochanowskiego 10 - pok. nr 0.14 (parter) lub przy ul. Podchorążych 15 - pok. nr 1.
  5. Informacje w sprawie konsultacji można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Jeleniej Górze przy ul. Jana Kochanowskiego 10, Biuro Rady Powiatu pok. nr 2.03 (II piętro) lub telefonicznie pod numerem 75/ 647-32-31.
  6. Wyniki konsultacji zostaną przekazane Radzie Powiatu Jeleniogórskiego oraz podane do publicznej wiadomości do dnia 21 stycznia 2020 roku.

pdf Ankieta do pobrania [295.85 KB]