Kalendarz wydarzeń

Warsztaty Rozwoju Wewnętrznego "HARMONIA ŻYWIOŁÓW"
Sobota, 30 Marzec 2019, 11:00
Odsłon : 75
Miejsce  CAMP66, ul. Widokowa 9, Ściegny
Kontakt  tel. 792 566 569 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koszt: 100 zł/ osoba dorosła, 30 zł/ dzieckoWarsztat polega na odkrywaniu wewnętrznego potencjału, dzięki starożytnej praktyce z żywiołami. Umożliwia ona osiągnięcie harmonii ciała, mowy i umysłu. Podczas warsztatu doświadcza się żywiołów na poziomie fizycznym, mentalnym i subtelnym. Poznaje się techniki pracy z ciałem i oddechem, pozwalające na harmonizowanie wszystkich elementów życia. Jednym z etapów warsztatu jest tworzenie Mandali, jako mapy żywiołów.


Warsztat poprowadzą Rafał Jakubowski i Diana Jakubowska ze stowarzyszenia Etno Eko Edukacja. Terapeuci i edukatorzy, którzy od ponad 20 lat zajmują się czynnie edukacją ekologiczną, etnologiczną, historyczną i arteterapią. Ich zajęcia ukierunkowane są na odnajdywanie tożsamości, tradycji rozumianej jako zakorzenienie, trwałość i ciągłość w kontekście określonych wartości i wiedzy. Są regionalistami i przewodnikami po świecie starożytnych kultur. Podczas swych opowieści zabierają uczestników w podróż po zakątkach dawnej Europy i Azji. Odsłaniają tajemnicę zapomnianych tradycji i dawnych rytuałów. W trakcie zajęć podkreślają istotność i złożoność świata. Pokazują jak osiągnąć harmonię i radość w codzienności. Uczą doświadczać życia, jako procesu złożonych relacji, których jesteśmy częścią.


Czas trwania warsztatu: ok. 5 godz (2 części po 2,5 godz + przerwa)


Koszt: 100 zł/ osoba dorosła, 30 zł/ dziecko


30 marca 2019r. godz. 11:00


INFORMACJE I ZAPISY:
CAMP 66,
ul. Widokowa 9, Ściegny k.Karpacza
tel. 792 566 569
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


/events/411438986261000/