Kalendarz wydarzeń

Terapia dotykiem- autorski masaż Macieja Noe Kądzieli
Piątek, 03 Grudzień 2021, 08:00 - 17:00
Odsłon : 42
Miejsce  CAMP 66, ul. Widokowa 9, Ścięgny
Kontakt  mal. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel 601566569
CZAS 2,5h
CENA 250 zł

Terapia dotykiem - autorski masaż. Maciej Noe Kądziela przyjeżdża masować do Camp 66!!!!

Jesteśmy zaszczyceni i szczęśliwi!

Tak autor pisze o swoim masażu.
"Autorski Masaż leczniczy Nalanar. W tym masażu ten pomagam pozbyć się bólu i zbędnych napięć z ciała i emocji, uwolnić zapisane przeżycia z pamięci komórkowej. Jest to technika opracowana przeze mnie na podstawie masaży klasycznych, łącząca w sobie elementy masażu pulsacyjnego, akupresury a także drenażu limfatycznego. Bardzo ważnym elementem tego masażu jest praca z energią seksualną , skupienie na uwolnieniu zablokowanych przepływów energii w twoim ciele, sercu i umyśle. Pomocny jest przy wszelkiego typu bólach mięsni , stawów, chronicznym zmęczeniu ,trudnych stanach emocjonalnych , lękowych. Masażem tym wspieram proces uwalniania pamięci komórkowej , zgromadzonych , nie wyrażonych emocji , które często mogą blokować nasze ciało. Masaż ten jest zdecydowanie mocnym i głębokim masażem, w męskiej energii, w którym zwracam szczególną uwagę też na zapisy pamięci komórkowej ciała, w miejscach, w których powstaje napięcie, skupiając uwagę na rozpuszczeniu i uwolnieniu ciała od blokad fizycznych i emocjonalnych.
Czas trwania masażu - 2 godziny."

LOMI LOMI NUI
"Masaż Lomi, które ja proponuję, pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. W moim wykonaniu masaż ten wspiera powrót do naturalnego radosnego odczuwania siebie, kiedy błyszczą ci oczy, ciało jest miękkie i rozluźnione a serce spokojne i radosne. Po moim masażu stajesz się bardziej sobą , tym kim naprawdę jesteś , bo pomagam ściągać maski, które kiedyś założyliśmy. A już czas, by zobaczyć i pokochać siebie. Swoje ciało, serce, dusze. Swoje życie. Masaż ten jest zdecydowaniem łagodnym i przyjemnym doświadczeniem, które pozwala wyciszyć umysł, serce i ciało.
Jest to masaż mocno relaksacyjny, prowadzony bardziej w kobiecej energii czułości i miękkości, choć bardzo dobrze sprawdza się również na uwolnienie napięcia ciała, zmęczenia,
Czas trwania masażu - 2 godziny."

Zapraszam,
Maciej Noe Kądziela."
CZAS 2,5h
CENA 250 zł

ZAPISY:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub tel 601566569
Camp 66
Widokowa 9, Ściegny obok Karpacza
http://camp66.pl/
FB/events/483722422727061/