Kalendarz wydarzeń

Koncert zespołu "Eleanor Gray"
Sobota, 17 Listopad 2018, 19:00 - 20:00
Odsłon : 69
Miejsce  Ośrodek Wczasowy KALINIEC ul. Liczyrzepy 1, Przesieka
Wstęp wolny

Zapraszamy na koncert zespołu
Eleanor Gray
17 listopada 2018r. godz. 19:00
Ośrodek Wczasowy KALINIEC
ul. Liczyrzepy 1, Przesieka
Wstęp wolny

Eleanor Gray pochodzi z Poznania, swój początek datuje na rok 2012. Obrany kierunek, którego zespół nie chce definiować, zaowocował mieszanką kilku stylów muzyki gitarowej. Jak mówi wokalista, Alan Garstecki: "Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co powoduje u nas ciary. Nie chcemy kopiować, naśladować, dążymy do tego aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl."Wzajemna przyjaźń muzyków oraz totalnie różne charaktery pozwoliły stworzyć fantastyczną atmosferę w zespole.
Eleanor Gray to połączenie doświadczenia i obycia z młodością i polotem, co w efekcie daje nietuzinkową mieszankę luzu, spokoju i szczerości płynącej od muzyków. Eleanor Gray koncertuje gdzie i kiedy tylko się da, i jest przyjmowany entuzjastycznie przez publiczność. "Każdy koncert jest dla nas tak samo ważny. Na scenie zawsze dajemy z siebie 120%, a poza nią dbamy o to, aby w każdym aspekcie być profesjonalistami. Muzyka to nasz sposób na życie, a scena to nasze środowisko naturalne".
Koncerty m.in. z I Am Giant, Lonely The Brave, Acid Drinkers, Luxtorpedą, Happysad, Muchami, Hunterem, Proletaryatem, Bednarkiem, czy Comą potwierdziły, że muzyka zespołu, jak i sami muzycy, są gotowi do wydania pierwszego długogrającego albumu. „K-R-Y-S-T-Y-N-A”, bo tak nazywa się ich debiut, ukazała się 20.10.2016. Całość została nagrana pod okiem Piotra Łukaszewskiego (IRA, PTAKY, FUZZ). Za mix i mastering odpowiedzialny był Jacek Miłaszewski (w CV między innymi płyty Acid Drinkers).


/EleanorGrayBand


Plakat do pobrania  [6.61 MB], [487.98 KB]