W sobotę (02.02.2019r.) w Złotym Widoku w Przesiece odbył się jarmark oraz niezwykły koncert.

Na jarmarku można było podziwiać i nabyć przeróżne cuda - ekosystemy w słoiku, słodkie pierniki, zdobione jajka i kurczaczki, czapki, szaliki i ozdoby, pachnące mydełka, szklane ozdoby, drewniane misy i deski kuchenne oraz kolorowe włosy. A wszystkie te przepiękne rzeczy zostały wykonane ręcznie.

Odbył się też pokaz w wykonaniu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Podgórzynie. Strażacy zaprezentowali sprzęt, opowiadali o swojej pracy i o bezpieczeństwie.

Na zakończenie odbył się bardzo ciekawy i klimatyczny występ artysty Henry no Hurry!. Jest to jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego (Letters From Silence, Henry David's GUN, Nocny SuperSam, Frozen Lakes), znanego także pod pseudonimem Henry David. Twórczość artysty spotkała się w wielki aplauzem publiczności, która domagała się bisu za bisem i najchętniej słuchałaby Jego piosenek przez całą noc.

Warto też wspomnieć, że Złoty Widok jest jednym z naszych partnerów podczas VII Biegu Icemana, który odbędzie się 16 lutego 2019r.

Więcej utworów z tego koncertu na www.youtube.com