Głosujmy na  Naszych!

Do 15 lutego trwa plebiscyt Nowin Jeleniogórskich na najpopularniejszego sportowca i trenera roku 2018 (wyłącznie z klubów regionu jeleniogórskiego). 

Wśród najpopularniejszych sportowców ogłoszonego przez Nowiny Jeleniogórskie plebiscytu znajduje się nasza dwójka saneczkarzy - Wojciech Chmielewski i Jakub Kowalewski.

Wojciech Chmielewski i Jakub Kowalewski reprezentują Polskę na torach lodowych w pucharach świata i igrzyskach olimpijskich, walcząc z najlepszymi ekipami świata w tej dyscyplinie sportu.  Docenijmy ich pasję, determinację, odwagę i dużą wolę walki. Podziękujmy im za emocje, których nam do tej pory dostarczyli.

Plebiscyt jest dwuetapowy. W pierwszym etapie głosować można na wszystkich zgłoszonych kandydatów, których lista znajduje się na stronie www.nj24.pl. Pierwszy etap trwa do końca stycznia 2019 roku. Trójka sportowców i trójka trenerów, którzy w tym czasie zdobędą największa ilość punktów w głosowaniu znajdzie się w ścisłym gronie finalistów, na których głosować będzie można w drugim etapie. Lutowy etap głosowania na finalistów ustali plebiscytową kolejność miejsc 1-3 w obu kategoriach.

Głosować można na dwa sposoby: za pomocą gazetowych kuponów wyciętych z "Nowin Jeleniogórskiech" i SMS-ów.

  1. Każdy z mieszkańców może wysłać nieograniczoną ilość kuponów z tygodnika „NJ” (z datą ważności).
  2. Można też wysłać SMS na numer 72051 o treści zawierającej litery oznaczające odpowiednie głosowanie i numer kandydata (koszt SMS–a to 2,46 zł).

Typowania za pomocą wyciętych z „Nowin” kuponów premiowane jest dwoma punktami, sms-y jaś jednym punktem.

Jakub Kowalewski i Wojciech Chmielewski  - SMS o treści SR.8

Głosujmy na nich niech wiedzą, że Gmina Podgórzyn trzyma za nich kciuki!