W sobotni wieczór (17.11.2018r.) w sali Ośrodku Wypoczynkowym "Kaliniec" w Przesiece, wystąpiła poznańska formacja "Eleanor Gray". Występ miał charakter kameralny i bardzo klimatyczny. Chyba nikt kto przyszedł by Ich posłuchać nie wyszedł zawiedziony. Muzycy zaprezentowali wysoki poziom i spore spektrum muzyczne - były utwory zarówno nastrojowe jak i rockowo energetyczne, przy których cześć widowni ruszyła na parkiet. Warto zaznaczyć że zespół ma doskonały kontakt z publicznością i tzw. luz. Widać, że muzycy są zgrani i doskonale wzajemnie się rozumieją.

Zespół Eleanor Gray pochodzi z Poznania, swój początek datuje na rok 2012. Obrany kierunek, którego zespół nie chce definiować, zaowocował mieszanką kilku stylów muzyki gitarowej. Jak mówi wokalista, Alan Garstecki: "Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co powoduje u nas ciary. Nie chcemy kopiować, naśladować, dążymy do tego aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl." Wzajemna przyjaźń muzyków oraz totalnie różne charaktery pozwoliły stworzyć fantastyczną atmosferę w zespole.

W Przesiece zespół wystąpił w składzie:
Jacek Idźkowski - gitara
Jarosław Majer - gitara
Daniel Maliszewski - perkusja
Szymon Gaertig - git. basowa
Alan Garstecki - wokal

Po koncercie, w zakulisowych rozmowach, członkowie zespołu wyrazili swoje zadowolenie z tak miłego przyjęcia przez widownię.
- Chcemy serdecznie podziękować za gościnę, dobre słowo i fantastyczny wieczór jaki mogliśmy spędzić w OW Kaliniec. Specjalne podziękowania dla Hanki i Macieja za zaangażowanie w organizację koncertu, rozmowy i ugoszczenie nas. -
zgodnie wypowiadali się członkowie zespołu.