3543 INNE CHP Banery kradziez 220x150Szanowni Mieszkańcy,

Nasza Gmina uczestniczy w inicjatywie Samorząd Na Plus stworzonej przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA, dzięki czemu wzmacnia dobre praktyki w zarządzaniu publicznymi finansami. Ale to nie wszystkie profity, jakie czerpiemy jako Gmina z udziału w tej Inicjatywie. Teraz zadbamy również o bezpieczeństwo Państwa pieniędzy.

Możecie Państwo BEZPŁATNIE skorzystać z usługi ChrońPESEL.pl, która pomoże ochronić się przed oszustami wykorzystującymi cudze dane osobowe.

Dzięki współpracy naszej Gminy z KRD BIG SA każdy mieszkaniec Gminy Podgórzyn może otrzymać na 3 miesiące BEZPŁATNY pakiet usług.
Pakiet ten umożliwia także sprawdzenie wypłacalności pracodawców, biur podróży czy firm remontowych.

Kod rabatowy do bezpłatnego pakietu można odebrać w Urzędzie Gminy.

Gdy ktoś zapyta o Was w bazie KRD BIG SA, w ramach usługi otrzymacie powiadomienie SMS-em. Chodzi o przypadki, kiedy oszust będzie chciał wziąć pożyczkę, podpisać umowę na abonament telefoniczny czy kupić sprzęt elektroniczny na raty posługując się Waszymi danymi osobowymi. ChrońPESEL.pl, dzięki wykorzystaniu danych z KRD, może znacząco zmniejszyć ryzyko zaistnienia takich sytuacji.

Pakiet jest aktywny po założeniu konta w serwisie ChrońPESEL.pl

Wiemy, jak ważna jest dziś ochrona danych i stabilność finansowa, dlatego mocno zachęcamy Państwa do skorzystania z usług. Chcemy, abyście będąc mieszkańcami naszej gminy czuli się swobodnie i bezpiecznie.

Więcej informacji na stronie ChrońPESEL.pl

pdf Ulotka do pobrania [438.96 KB]

Zobacz film promodyjny