Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
            Bal karnawałowy dla dzieci  to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas….
            W dniu 05.02.2016r. w Centrum Aktywności Społecznej Pogórze w Podgórzynie odbył się bal karnawałowy dla ponad 50 dzieci, którego organizatorem była Gmina Podgórzyn wraz ze Stowarzyszeniem Pogórze , oczywiście  z rodzicami.
           Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do zabawy z dziećmi  bardzo dobrze znanego  i lubianego wśród dzieci klauna  Rufii – Rafiego  , który zachęcał dzieci jak i dorosłych do wspólnej zabawy.
Po godzinnych występie Rufiego , dzieci mogły przenieść się w rytm samby, walczyka, Kaczuch, a to wszystko dzięki Panu Piotrowi Zamorskiemu, który wie jak porwać dzieci do tańca.

Tego dnia wszystkim uczestnikom balu towarzyszyły niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia. Gdy tancerze poczuli zmęczenie mogli rozkoszować się przerwą na słodki poczęstunek przygotowany  przez Panie ze Stowarzyszenia Pogórze w tym ciepłej czekolady z owocami.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku na wspólną kolorową zabawę.
Kierujemy również serdeczne podziękowania piekarni Kisły za słodki poczęstunek dla dzieci.