Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią, przy zachowaniu należytej ostrożności, można wiele zdziałać. Ważne aby, seniorzy nie wyłączali się z życia społecznego i nie popadali w samotność.Wrócą lepsze czasy!

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów - Koło w Staniszowie zaprasza

Nasz Związek jest organizacją pozarządową, samodzielną i niezależną, z wieloletnią tradycją, sięgającą okresu przedwojennego. Działamy na terenie całego kraju na rzecz poprawy życia osób starszych i niepełnosprawnych. Każdy Senior jest Kimś: ma swój dorobek osobisty, rodzinny, zawodowy, towarzyski, intelektualny, artystyczny. Ma doświadczenie życiowe, wiedzę i umiejętności. Może realizować swoje marzenia, zainteresowania i pasje oraz podnosić swą jakość życia poprzez integrację społeczną
i aktywne, zdrowsze życie. Członkiem Związku może być osoba pełnoletnia mająca prawo do emerytury lub renty (albo uznana przez właściwy organ za inwalidę), ma zasiłek przedemerytalny lub emeryturę pomostową. Można zapisać się do naszego Koła lub zgłosić się do biura Zarządu w Jeleniej Górze.
Organizujemy imprezy integracyjne, wycieczki (zazwyczaj jednodniowe) do ciekawych miejsc, w których mogą uczestniczyć również inne, chętne osoby. Mamy wyjazdy na wczasy (również
z rehabilitacją) i wyjścia na koncerty. Byliśmy zapraszani do wzięcia udziału w wystawach
i pokazach naszych prac. Obchodzimy też różne święta. W naszym gronie jest wiele życzliwości i uśmiechów.
Osoby z terenu naszej Gminy, mające talent artystyczny - które wykonują wszelkie prace - proszę o kontakt pod nr tel. 668 519 457 lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wspólnie możemy zrobić coś fajnego i ciekawego.

Danuta Misztak - przewodnicząca Koła Związku Emerytów i Rencistów w Staniszowie oraz wiceprzewodnicząca Gminnej Rady Seniorów Podgórzyn.