• N-5a
  • N-9
  • N-3a
  • N-6
  • N-1a
  • N-11
  • N-15
  • N-4
  • N-8
  • N-16
  • N-2a
  • N-12
  • N-2
  • N-4a
  • N-5
Strona główna Wydarzenia Newsletter

Search
#
Data wysyłki Temat mailingu
1
Wed, 14 Oct 2020 07:35:49
Projekt „Pod biało-czerwoną” - zagłosuj na maszt i flagę dla Gminy Podgórzyn
2
Wed, 16 Sep 2020 11:05:04
Utrudnienia na trasach rowerowych MTB "Olbrzymy" - 19.09.2020
3
Sat, 12 Sep 2020 08:37:57
LEGENDY JAPONII – widowisko multimedialne
4
Thu, 10 Sep 2020 07:19:31
Bike Maraton Jelenia Góra – utrudnienia w ruchu w dniu 12 września 2020r.
5
Thu, 27 Aug 2020 09:13:26
Seidorf Mountain Triathlon 2020 - urudnienia w ruchu - 29.08.2020
6
Thu, 20 Aug 2020 14:46:59
Koncert Anny Patrys w Ogrodzie Japońskim Siruwia
7
Thu, 13 Aug 2020 16:39:40
Plenerowe Kino Letnie Karolinka 2020
8
Tue, 04 Aug 2020 20:44:26
Wesołe Wakacje w Gminie Podgórzyn
9
Fri, 03 Jul 2020 13:47:23
XVI Czasówka Sudecka Jazda indywidualna na czas Podgórzyn - Przesieka
10
Wed, 01 Jul 2020 14:15:53
Festyn Świętojański pn. „W Karkonoszach jest mój kraj” w Marczycach
11
Fri, 05 Jun 2020 08:23:05
Grać, tańczyć i śpiewać każdy może – Seniorze
12
Wed, 27 May 2020 12:55:47
Czasowe zamkniecie drogi do Ogrodu Japońskiego
13
Tue, 24 Mar 2020 18:13:26
Informacja dot. funkcjonowania bazy noclegowej
14
Tue, 24 Mar 2020 18:07:21
Zmiana ograniczeń dla bazy noclegowej.
15
Mon, 16 Mar 2020 10:50:58
Ważna informacja dla obiektów gastronomicznych oraz noclegowych.
16
Thu, 12 Mar 2020 13:01:25
Rozporządzenie Wojewody Dolnośląskiego w sprawie zawieszenia organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych
17
Thu, 12 Mar 2020 09:05:07
Ważna informacja w sprawie koronawirusa
18
Fri, 21 Feb 2020 09:52:53
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
19
Tue, 18 Feb 2020 09:52:44
Tymczasowy zakaz wstępu na cmentarz w Miłkowie
20
Wed, 12 Feb 2020 10:13:17
Zimowe Warsztaty w Podgórzynie