Strona 2 z 7
#
Data wysyłki Temat mailingu
21
Wed, 01 Jul 2020 07:29:11
Harmonogram wywozu nieczystości, lipec-sierpień 2020
22
Sun, 21 Jun 2020 14:04:15
Ogłoszenie naboru na pomoc dla MŚP z branży turystycznej - wsparcie na kapitał obrotowy! Nabór od 23 czerwca!
23
Fri, 05 Jun 2020 07:23:05
Grać, tańczyć i śpiewać każdy może – Seniorze
24
Wed, 27 May 2020 11:55:47
Czasowe zamkniecie drogi do Ogrodu Japońskiego
25
Mon, 20 Apr 2020 09:51:08
Ogłoszenie o braku wody w Borowicach
26
Wed, 01 Apr 2020 13:21:27
Zostań w domu, zamów telefonicznie lub online.
27
Tue, 24 Mar 2020 17:30:17
Zbiórka odpadów: wielkogabarytów i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego - kwiecień 2020
28
Tue, 24 Mar 2020 17:13:26
Informacja dot. funkcjonowania bazy noclegowej
29
Tue, 24 Mar 2020 17:07:21
Zmiana ograniczeń dla bazy noclegowej.
30
Mon, 16 Mar 2020 09:50:58
Ważna informacja dla obiektów gastronomicznych oraz noclegowych.
31
Thu, 12 Mar 2020 12:01:25
Rozporządzenie Wojewody Dolnośląskiego w sprawie zawieszenia organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych
32
Thu, 12 Mar 2020 08:05:07
Ważna informacja w sprawie koronawirusa
33
Fri, 21 Feb 2020 08:52:53
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
34
Wed, 19 Feb 2020 10:04:38
Skrzynka pocztowa na każdej posesji w naszej gminie
35
Tue, 18 Feb 2020 08:52:44
Tymczasowy zakaz wstępu na cmentarz w Miłkowie
36
Wed, 12 Feb 2020 09:13:17
Zimowe Warsztaty w Podgórzynie
37
Mon, 10 Feb 2020 11:56:30
Koncert Walentynkowy w Pałacu Staniszów
38
Tue, 04 Feb 2020 08:08:45
Uwaga! Praca dla wychowawcy w czasie ferii
39
Wed, 15 Jan 2020 13:40:49
Syczniowe warszaty i koncert w Camp66
40
Thu, 19 Dec 2019 19:00:19
3 Przesiecki Koncert Kolęd