• N-3a
  • N-12
  • N-16
  • N-6
  • N-5a
  • N-11
  • N-15
  • N-2
  • N-2a
  • N-8
  • N-5
  • N-4a
  • N-4
  • N-9
  • N-1a
Strona główna

Search
#
Data wysyłki Temat mailingu
1
Wed, 27 May 2020 11:55:47
Czasowe zamkniecie drogi do Ogrodu Japońskiego
2
Tue, 24 Mar 2020 17:13:26
Informacja dot. funkcjonowania bazy noclegowej
3
Tue, 24 Mar 2020 17:07:21
Zmiana ograniczeń dla bazy noclegowej.
4
Mon, 16 Mar 2020 09:50:58
Ważna informacja dla obiektów gastronomicznych oraz noclegowych.
5
Thu, 12 Mar 2020 12:01:25
Rozporządzenie Wojewody Dolnośląskiego w sprawie zawieszenia organizowania imprez artystycznych i rozrywkowych
6
Thu, 12 Mar 2020 08:05:07
Ważna informacja w sprawie koronawirusa
7
Fri, 21 Feb 2020 08:52:53
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
8
Tue, 18 Feb 2020 08:52:44
Tymczasowy zakaz wstępu na cmentarz w Miłkowie
9
Wed, 12 Feb 2020 09:13:17
Zimowe Warsztaty w Podgórzynie
10
Mon, 10 Feb 2020 11:56:30
Koncert Walentynkowy w Pałacu Staniszów
11
Tue, 04 Feb 2020 08:08:45
Uwaga! Praca dla wychowawcy w czasie ferii
12
Wed, 15 Jan 2020 13:40:49
Syczniowe warszaty i koncert w Camp66
13
Thu, 19 Dec 2019 19:00:19
3 Przesiecki Koncert Kolęd
14
Tue, 10 Dec 2019 10:39:42
Szkolne Jasełka w Gminie Podgórzyn
15
Fri, 22 Nov 2019 08:21:49
Stop marnowaniu żywności - informacja dla organizacji pozarządowych
16
Thu, 21 Nov 2019 08:24:57
Andrzejki dla dzieci w CAS
17
Fri, 15 Nov 2019 11:42:10
Jubileusz 200lecia Kościoła Parafialnego w Sosnówce
18
Tue, 05 Nov 2019 08:50:08
Konferencja literacka „Środowiska twórcze w powojennej i współczesnej Kotlinie Jeleniogórskiej - wybrane przyk
19
Wed, 30 Oct 2019 11:15:46
Koncert Zaduszkowy pt.: „In your Wilde Garden”
20
Tue, 22 Oct 2019 08:29:32
Koncert Zespołu Paraluzja