• N-11
  • N-12
  • N-8
  • N-15
  • N-4a
  • N-4
  • N-3a
  • N-1a
  • N-5a
  • N-6
  • N-2
  • N-16
  • N-5
  • N-2a
  • N-9

Search
#
Data wysyłki Temat mailingu
1
Fri, 20 Sep 2019 14:12:18
MILANOS CUP 2019
2
Tue, 10 Sep 2019 19:38:22
Bezpłatna Mammografia dla kobiet w wieku 50-69 lat.
3
Mon, 09 Sep 2019 08:51:40
Dożynki Gminne 2019
4
Wed, 04 Sep 2019 11:15:45
Górskie Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych oraz Amatorów w Kolarstwie Szosowym - utrudnienia w ruchu
5
Sat, 31 Aug 2019 14:04:54
Festyn Parafialny w Podgórzynie
6
Thu, 29 Aug 2019 13:36:50
Imprezowe zakończenie wakacji w Gminie Podgórzyn
7
Fri, 23 Aug 2019 13:14:48
Utrudnienia na linii nr 4 i 19 w dniach 24 i 25 sierpnia
8
Fri, 23 Aug 2019 06:13:08
Festiwal Pieroga w Przesiece
9
Thu, 22 Aug 2019 13:24:53
Piknik ze Sztuką przy Dziurawej Skale 2019
10
Tue, 20 Aug 2019 07:56:08
Koncert Anny Patrys
11
Mon, 19 Aug 2019 13:36:37
Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym - utrudnienia w ruchu
12
Wed, 14 Aug 2019 11:26:22
Festiwal Rzeźby
13
Wed, 14 Aug 2019 07:21:52
Plenerowe Kino Letnie Karolinka
14
Fri, 02 Aug 2019 09:57:05
Międzynarodowa Wystawa drzewek Bonsai
15
Fri, 26 Jul 2019 10:14:53
Koncert "W Mroku Jest Tyle Światła"
16
Thu, 25 Jul 2019 13:19:34
Wakacyjny Turniej Siatkówki z MILANOS
17
Thu, 25 Jul 2019 08:04:27
Festiwal piwa japońskiego i zielonej herbaty
18
Wed, 17 Jul 2019 09:37:31
Miedzynarodowy Festiwal Ekologii Neohumanistycznej
19
Thu, 11 Jul 2019 09:04:34
Gitarą i... - borowickie spotkania z poezją śpiewaną - utrudnienia w ruchu
20
Tue, 09 Jul 2019 12:34:27
Gitarą i ... borowickie spotkania z poezją śpiewaną 2019