• N-9
  • N-11
  • N-6
  • N-16
  • N-4
  • N-5a
  • N-4a
  • N-15
  • N-2
  • N-1a
  • N-2a
  • N-5
  • N-3a
  • N-12
  • N-8

Search
#
Data wysyłki Temat mailingu
1
Fri, 21 Feb 2020 09:52:53
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
2
Tue, 18 Feb 2020 09:52:44
Tymczasowy zakaz wstępu na cmentarz w Miłkowie
3
Wed, 12 Feb 2020 10:13:17
Zimowe Warsztaty w Podgórzynie
4
Mon, 10 Feb 2020 12:56:30
Koncert Walentynkowy w Pałacu Staniszów
5
Tue, 04 Feb 2020 09:08:45
Uwaga! Praca dla wychowawcy w czasie ferii
6
Wed, 15 Jan 2020 14:40:49
Syczniowe warszaty i koncert w Camp66
7
Thu, 19 Dec 2019 20:00:19
3 Przesiecki Koncert Kolęd
8
Tue, 10 Dec 2019 11:39:42
Szkolne Jasełka w Gminie Podgórzyn
9
Fri, 22 Nov 2019 09:21:49
Stop marnowaniu żywności - informacja dla organizacji pozarządowych
10
Thu, 21 Nov 2019 09:24:57
Andrzejki dla dzieci w CAS
11
Fri, 15 Nov 2019 12:42:10
Jubileusz 200lecia Kościoła Parafialnego w Sosnówce
12
Tue, 05 Nov 2019 09:50:08
Konferencja literacka „Środowiska twórcze w powojennej i współczesnej Kotlinie Jeleniogórskiej - wybrane przyk
13
Wed, 30 Oct 2019 12:15:46
Koncert Zaduszkowy pt.: „In your Wilde Garden”
14
Tue, 22 Oct 2019 09:29:32
Koncert Zespołu Paraluzja
15
Mon, 21 Oct 2019 08:18:20
Uroczystość poświęcona pamięci Zofii Janiczek
16
Wed, 25 Sep 2019 12:46:23
Upamiętnienie odnalezienia obrazów Matejki w Przesiece
17
Fri, 20 Sep 2019 15:12:18
MILANOS CUP 2019
18
Tue, 10 Sep 2019 20:38:22
Bezpłatna Mammografia dla kobiet w wieku 50-69 lat.
19
Mon, 09 Sep 2019 09:51:40
Dożynki Gminne 2019
20
Wed, 04 Sep 2019 12:15:45
Górskie Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych oraz Amatorów w Kolarstwie Szosowym - utrudnienia w ruchu